Новини
Слідкуйте за найактуальнішими криптотрендами у статтях від наших експертів.

Інтерв’ю з основним учасником GOAT Network Кевіном: від BitVM2 mainnet до інституційного прибутку BTC, розкриття наступного вибухового циклу Layer2 для bitcoin
Як активувати «сплячу» ліквідність BTC?
Chaincatcher·2025/11/04 05:33

Великий вихід 400 тисяч BTC! Крипторинок починає шлях до пошуку дна!
AICoin·2025/11/04 05:24

Зворотний відлік до зниження ставок! Триліонна ліквідність змінює напрямок — хто залишиться без захисту: bitcoin, золото чи американські акції?
У статті аналізується поточний етап переходу світової економіки від фіскального домінування до домінування приватного сектору, зазначається, що фіскальні витрати та фіскальне кількісне пом'якшення сприяли формуванню бульбашок активів у останні роки, а зараз цикл ліквідності досягає свого піку.
MarsBit·2025/11/04 05:15

Битва биків і ведмедів за 106 000 доларів! Чи визначиться справжній напрямок для bitcoin?
Ціна bitcoin близько 106,400 доларів США виступає як ключовий рівень, неодноразово слугуючи підтримкою або опором, впливаючи на динаміку ринку та торгові рішення.
MarsBit·2025/11/04 05:14

Ринкова волатильність зменшується, bitcoin входить у фазу накопичення
Bitpush·2025/11/04 05:12


Індекс коливається на високих рівнях, бики не можуть втратити позначку 6750!
Bitpush·2025/11/04 05:11
Ціна bitcoin опустилася нижче 100 тисяч доларів: чи це початок глибшого краху?
Bitcoin впав до 107K після втрати ключової підтримки. Аналітики попереджають, що прорив нижче 107K може призвести до падіння ціни до 100K або ще нижче.
Cryptoticker·2025/11/04 04:51
Прогнози цін 11/3: SPX, DXY, BTC, ETH, XRP, BNB, SOL, DOGE, ADA, HYPE
Cointelegraph·2025/11/04 03:21
Вісник
- 05:53Ф'ючерси на акції США поглиблюють падіння, ф'ючерси на індекс Nasdaq 100 знижуються на 1%Jinse Finance повідомляє, що ф'ючерси на акції США розширили падіння: ф'ючерси на індекс Nasdaq 100 впали на 1%, ф'ючерси на індекс S&P 500 впали на 0,75%, а ф'ючерси на індекс Dow Jones впали на 0,4%. (Golden Ten Data)
 - 05:50BTC впав нижче 105 000 доларівJinse Finance повідомляє, що за даними ринку, BTC впав нижче 105 000 доларів, наразі торгується на рівні 104 976,69 долара, за останні 24 години падіння склало 2,43%. Ринок демонструє значні коливання, будь ласка, дотримуйтесь заходів контролю ризиків.
 - 05:42Дані: за останню годину на всьому ринку було ліквідовано позицій на 129 мільйонів доларів, переважно довгі позиції.ChainCatcher повідомляє, що згідно з даними Coinglass, за останню годину на всьому ринку було ліквідовано позицій на 129 мільйонів доларів США, з яких довгі позиції склали 124 мільйони доларів, а короткі — 4,65 мільйона доларів.
 
